BLUEVOYAGE-BREATH-PILATES-ASTROLOGY

KENDİNİZİ KEŞFEDECEĞİNİZ, DOĞİLE İÇİÇE, İYİLEŞTİRİCİ BİR TATİLE HAZIR MISINIZ?

Zamanımız hız zamanı. Hızlı yolculuklar, hızlı işler, hızlı para kazanma, hızlı tüketme…
Gelin bu tatili kendinize ayırın ve yaşamı kısa bir süreliğine yavaşlatın.

Nefes seansları ve eğitimleriyle, doğru nefes almayı öğrenecek, doğal bir detox etkisi ile bedenimizi toksitlerden arındıracak, bağışıklık sistemimizi güçlendirecek ve en önemlisi hücre hafızamızdaki tüm negative kodları temizleyeceğiz.

Pilates çalışmalarıyla esneklik ve dayanıklılığımızı arttıracak, tüm kas gruplarımızı aktif hale getirecek, omurgamızı güçlendirecek, duruş bozukluklarımızı düzeltecek, denge çalışmaları ile vücut bilinci yaratarak tüm edindiğimiz hareket kalıplarını günlük hayatımıza uygulama fırsatı yakalayacağız. 

Şehrin kalabalığı ve kör edici ışıklarından farkına varamadığımız yıldızlar bize çok daha yakın ve ulaşılabilir gelecek ve astroloji alanında uzman eğitmenimiz sizden aldığı kişisel bilgilerle, işte tam da bu ortamda yıldız haritanıza bakarak yaşadıklarınız yaşayacaklarınız hakkında size küçük ipuçları verecek ve farklı yollar açacak.

Tekne mutfağımızda size özel hazırlanacak menümüz yapılan bu çalışmaları destekleyecek. 3 ana öğün ve küçük ara öğünlerle size Akdeniz ve Ege mutfağının lezzetli seçeneklerini sunacağız.

Tüm bu aktiviteleri ve programı sizin için bir araya getirdik. Kendimizi tanıma ve dönüştürme yolunda etkili bir program hazırladık. Çok boyutlu bakış açılarıyla “bütünsel ben”le buluşmak ve kendi senaryomuzda başrolümüzü oynamaya rehberlik edecek bir etkinlikler hazırladık.

7 gün sonunda daha mutlu, daha zinde, daha enerjik ve sağlıklı olarak tekneden ayrılmış olacaksınız.
‘’Tatil en güzel çalışma zamanıdır, kendi üzerinde!’’  Stefano D’Anna
Siz her şeye değersiniz…
 

TUR DETAYLARI:
23-30 HAZİRAN 2018 / BOZBURUN-HİSARÖNÜ KÖRFEZİ-BOZBURUN
TURUMUZ BOZBURUN LİMANINDA BAŞLAYACAK VE BİTECEKTİR. HİSARÖNÜ KÖRFEZİ GÜZERGAHINDA YAPILACAK MAVİ YOLCULUĞUMUZ 7 GÜN VE 7 GECE SÜRECEKTİR.

23 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 14:0’ DA TEKNEYE YERŞECEK 30 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 10:00 ‘DA TEKNEDEN AYRILACAĞIZ.
TEKNE TURU, TAM PANSİYON KONAKLAMA (SABAH-ÖĞLE-İKİNDİ-AKŞAM YEMEKLERİ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER) VE UZMANLAR TARAFINDAN VERİLECEK EĞİTİMLER, DALAMAN HAVALİMANI-BOZBURUN GİDİŞ DÖNÜŞ TRANSFERLERİ FİYATA DAHİLDİR.

TEKNEMİZ KLİMALI 8 KABİNLİ KLİMALI BİR GULET OLACAKTIR.
NEFES ÇALIŞMASI EĞİTMENİMİZ: ŞEBNEM DENİZ
ASTROLOG EĞİTMENİMİZ: SEVGİ ÇINAR
PİLATES EĞİTMENİMİZ: AYŞIN UZEL

KİŞİ BAŞI TUR FİYATI: 4.000.- TL + KDV

Şebnem DENİZ
İstanbul’da doğdum, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünü bitirerek ,1996 yılında Citibank ile Bankacılık kariyerine başladım. Haziran 2009 yılında bankacılık kariyerine son vererek Kişisel Gelişim alanına Nefes Eğitimini alarak giriş yaptım. Nefes ile yaşadığı değişimleri , gelişimleri ve farkındalıkları anlatabilmek ve aracılık edebilmek adına 2012 yılında Profesyonel  Nefes Koç’u olmaya karar vererek eğitimlerini tamamladım.

Nefes Koçluğu ile aracılık ettiği kişilerin nefeslerinin açılması ile kendi hayatındaki limitleri daha da kaldırarak bu alanda kendini daha da geliştirmek adına Human Design Karakter Analizi  ve NLP Practitioner eğitimlerini tamamladım.  Nefes Koçluğu; “Nefes Koçu olmak hayatımın en önemli deneyimi , paylaşımı , tecrübesi ve işini AŞK ile yapmanın ifadesi….” Benim için.

Hepimiz hayattan daha fazlasını istiyoruz. Daha fazla mutluluk, neşe, sağlık, tatmin. Eğer arzuladığınız bir şeyler varsa daha azıyla yetinmeyin! Çünkü herşeyin en iyisini , en güzelini hak ediyorsunuz ve bunu biliyorsunuz.

Bunun için tek çözüm var. Nefesini ve düşünce sistemini değiştirmek.
Nefesini Doğal Nefes seansları ile değiştirip her türlü özgürlüğe kavuşabilirsin.
Açık havada sabaha nefes ve sabah ritüelleri ile başlayacağız. Yine bir öğleden önce ve bir de öğleden sonra grup halinde nefes alacağız ve düşünce sistemlerimiz için sohbetlerle farkındalıklar yaşayacağız.

Sevgi ÇINAR
Almanya’da tamamladığım Üniversite eğitiminin ardından, ilaç sektöründe uzun yıllar yönetici olarak faliyet gösterdim. Hayatımdaki arayışlarla beraber 1996 senesinde Maharishi Mahesh Yogi’nin Transandantal meditasyon ve İleri Teknikleri ve Sidhi (Yogi) tekniklerini alarak uygulamaya başladım ve halen devam ediyorum. Transandantal meditasyon hareketinin tüm kursları olan Veda Bilimi, Zeka Bilimi, Nabız Okuma, Jyotish yani Hint-Vedic Astrolojisini aldım. Reiki, Hemeopati, Ayurveda, Tasavvuf ilgi alanıma girdi ve yurtiçi ve yurtdışı seminerlerine katıldım. 2002 Yılında kendim Astroloji seansı almak için gittiğim Astroloji okulundan sertifikalı Astrolog olarak mezun oldum ve 20 senedir sevgiyle devam ediyorum.

2015 Yılında Nefes Koçu sertifikamı aldım ve halen NFS Yaşam Okulunda Nefes Koçu olarak aktif çalışıyorum. Seyahatiniz öncesinde doğum bilgilerinizi (doğum tarihiniz-saatiniz, doğduğunuz şehir) bize iletirseniz doğum haritanızı hazırlayabilirim. Tekne seyahatiniz süresinde de her katılımcımız için  özel bir astroloji seansı yapılacaktır. Hayatınızın amacını öğrenerek henüz farkında olmadığınız yönlerinizi keşfedebilir, yaşamınızdaki  en yüksek ihtimalleri ve alanları öğrenebilirsiniz.

Kendinize randevu verin.
Sevgilerimle,

AYŞIN UZEL
İstanbul’da doğdum ve büyüdüm. Tüm eğitim ve öğrenim hayatımı İstanbul’ da geçirdim. İş değişikliği sebebiyle gittiğim Bodrum’da 12 sene Turizm acenteliği alanında faaliyet gösteren firmamı 2012 de İstanbul’a taşıdım.  Yat turizm ve Organizasyonu temel çalışma alanımı kapsamakta. Tüm hayatım boyunca spor vazgeçilmezimdi. Bireysel alanda yaptığım çalışmalar, spor severlerle bir araya gelmemle birlikte grup çalışmalarıyla devam etti. Yaklaşık 20 sene önce tanıştığım pilatese tutkuyla bağlandım. Yaptığım tüm sporları desteklemesi, beni daha iyi hissettirmesi, daha sağlıklı ve güçlü hale getirmesi sebebiyle bu sporu daha derin öğrenmem gerektiğini anladım. Bir şeyi öğrenmenin en doğru yolu o bilgiyi öğretmeye çalışmak olduğunu bildiğim için uzmanlarından uluslararası geçerliliği olan sertifikalı eğitimleri almaya başladım. Çok sayıda work-shop katılımlarım oldu. Pilates eğitimlerimle beraber Uzun Mesafe Koşu ve Kürek sporlarını da gerçekleştirmekte ulusal yarışlara katılmaktayım.

Sporun sağlık açısından etkisi yadsınamaz tüm bunların yanında iyileştirici etkisi olduğunu da artık bilinen bir gerçek. Spor bugünümüz için değil asıl ileriki yaşlarımız için çok önemli.

Bu turu düzenlememin birincil sebebi bu süreç içinde alacağınız eğitimlerin ve bu tatilin size çok iyi geleceğine tüm kalbimle inanmam.
23 Haziran’ da buluşmak üzere...


TUR PROGRAMI
BOZBURUN- HİSARÖNÜ KÖRFEZİ- BOZBURUN

Bozburun koyu ile başlayacak olan bu yolculuğumuzda denizin, güneşin ve göz kamaştırıcı doğanın keyfini çıkartırken, kendimizi yenileyecek, kültür ve sanata dair de gözlemler yapabilme imkanlarına sahip olacağız. Gelenekselliğini korumuş ve günümüze dek bozulmamış şirin Ege köyü Bozburun’a vardığınızda sokaklarını dolaşabilir, küçük dükkanlarından alışveriş yapabilirsiniz. Teknemiz 14:30 itibari ile sizi bekliyor olacak. Kamaralarımıza yerleşmemizin ardından kısa bir oryantasyon sonrası kaptanımız Ada Boğazı tarafına doğru yola çıkacak ve Ege’nin mavi serin sularında yüzüp yorgunluğumuzu atacağız.

Çay molamız sırasında eğitmenlerimiz tur boyunca uygulayacakları programları aktaracak, kaptanımız da seyir programını sizlerle paylaşacaktır. Akşam yemeği ve geceleme Ada Boğazın’daki eşsiz koylardan birinde olacaktır.

Sabah kahvaltıdan önce, güne 100 neşe nefes çalışmasıyla başlıyoruz. Kısa bir meditasyon sonrası kahvaltı bizi bekliyor olacak. Yüzme molası ardından öğle yemeğinden önce pilates dersimizi yapacağız. Bu sırada teknemiz Hisarönü Körfezi’ nin karşı kıyısı olan Datça’ya doğru seyir yapıyor olacaktır.

Datça, doğal güzelliklerinin yanında sanata da ilginiz var ise daha da çekici bir nokta haline gelecektir. Eski Datça’yı görmek isteyen misafirlerimiz yarım günlük bir gezi ile ziyaret edebilirler. Öğle yemeği ardından yüzme molası için Kargı Koyu en ideal seçenek.

Keyifli sohbetler ve ritüeller gün boyu devam ederken denizde ve karada yapacağımız pilates ile vücudumuzu kuvvetlendirecek, şefimizin Akdeniz ve Ege mutfağından oluşan yemekleri ile enerjimizi alacak eğitmenlerimizin aktardıkları ile de bilgilenip yalnızca bedenimizi değil ruhumuzu da besleyeceğiz.

Datça bölgesinde ziyaret edeceğimiz diğer koylar Palamut Bükü ve bir başka kültür sanat kenti antik “Knidos” olacak. Tarihin büyük astronomi ve matematik bilimcisi Eudoksus, doktor Euryphon, ünlü ressam Polygnotos ve dünyanın yedi harikasından biri sayılan İskenderiye Feneri’nin mimarı Sostratos da burada yaşamıştır. Bu gezinti eşsiz bir kültür deneyimi şansını da sizlere sunacaktır. Karaya çıkarak bu antik kenti gezme fırsatımız da olacak.  Sabah gün doğumunda yapacağımız meditatif çalışma ise size bambaşka bir deneyim kazandıracaktır.

Sonraki günlerde rotamız Mesudiye, Kuruca Bükü, Aktur ve Bencik ile devam edecek. Ege’ nin bu eşsiz ve hala doğal kalabilmiş koylarında yüzecek, spor yapacak, yalnızca doğanın seslerini duyabileceğimiz sessizlik içinde yıldızlara çok daha yakın olacaksınız.

Son dönemlerin ünlü Ege kasabaları olan Orhaniye ve Selimiye rotamız üzerindeki diğer koylarımız. Evleri, sokakları, sevimli küçük hediyelik eşya dükkanlarıyla gezmekten zevk alacağınız bu koylar aynı zamanda denizi ile de size keyif verecektir.

Denizin, güneşin ve sakinliğin dışında yapacağımız aktiviteler ve yoğun programımız tatilinizi daha da anlamlı hale getirecektir. Dönüş güzergahında Bencik ve Koca Bahçe koylarında eğlenceli ve keyifli anlar yaşayacağınızdan eminiz. Ardından Dirsek Bükü, Kamelya Adası, Tavşan Bükü koyları huzurlu ortamlarıyla sizİ bekliyor olacak.

Bozburun limanına varmadan önceki son duraklarımızdan biri ise Söğüt. Doğallığı hiç bozulmamış bu cennet koyda temiz havayı içimize çekip, kristal denizde yüzüp muhteşem manzara eşliğinde tüm gün ve gece ritüellerimizi yerine getireceğiz.

Cumartesi sabahı inanıyoruz ki dinlenmiş, kendinize ayırdığınız bu zaman için mutlu olmuş, arınmış ve bazı soruların cevaplarını bulmuş, hayatın da tadını çıkarmış olarak tekneden ayrılacaksınız. 

Unutamayacağınız ve her anını anlatırken heyecanlanacağınız bir tatil ve deneyim yaşamanız dileklerimizle…